کتاب

دانلود کتاب نظریه صف مدرس یزدی به همراه حل المسائل

کتاب نظریه صف مدرس یزدی

کتاب نظریه صف مدرس یزدی

نظریه صف یکی از مهم ترین زمینه های کاربرد نظریه احتمالات و فرایندهای تصادفی است. با توجه به نقش و اهمیت اقتصادی و اجتماعی صف در زمینه های مهندسی، مخابرات، سیستم های حمل و نقل، کامپیوتر، خدمات، تولید و سیستم های اجتماعی، بسیاری از مهندسان و ریاضیدانان از سالها قبل به تحقیق در این زمینه پرداخته اند. در این تحقیقات، همگام با بسط روش های تحلیلی به ارائه کاربردهای جدید نیز توجه زیادی شده است. با توجه به توسعه ی گسترده ی نظریه ی صف، اکنون سالهاست که تدریس آن منحصر به رشته های ریاضی و آمار نیست، بلکه به آموزش آن در رشته های مهندسی صنایع، مخابرات، کامپیوتر، مدیریت، اقتصاد، آمار و ریاضی، و نظایر اینها اهمیت زیادی داده می شود.

 اکنون در این پست ، کتاب نظریه صف مدرس یزدی به همراه حل المسائل را برای شما آماده کرده ایم که می توانید از لینک زیر به رایگان دریافت کنید.

دانلود کتاب

درباره نویسنده

محمدجعفر (عادل) بزرگ بشر

مسلط به نرم افزار msp و تدریس آن - همچنین مسلط به نرم افزار های: minitab - Primavera P6 - مهارت های هفت گانه ICDL - فتوشاپ - دارای مدرک شبکه و iso 9001:2008 TUV آلمان - سخنرانی آسانسوری- مدیریت ارتباط با مشتری - متقاعد سازی - مسلط به مباحث مدیریت فرآیند کسب و کار BPM- کار با زبان مدلسازی استاندارد BPMN

یک نظر

ارسال دیدگاه