کتاب

دانلود کتاب نظریه صف مدرس یزدی به همراه حل المسائل

کتاب نظریه صف مدرس یزدی

کتاب نظریه صف مدرس یزدی

نظریه صف یکی از مهم ترین زمینه های کاربرد نظریه احتمالات و فرایندهای تصادفی است. با توجه به نقش و اهمیت اقتصادی و اجتماعی صف در زمینه های مهندسی، مخابرات، سیستم های حمل و نقل، کامپیوتر، خدمات، تولید و سیستم های اجتماعی، بسیاری از مهندسان و ریاضیدانان از سالها قبل به تحقیق در این زمینه پرداخته اند. در این تحقیقات، همگام با بسط روش های تحلیلی به ارائه کاربردهای جدید نیز توجه زیادی شده است. با توجه به توسعه ی گسترده ی نظریه ی صف، اکنون سالهاست که تدریس آن منحصر به رشته های ریاضی و آمار نیست، بلکه به آموزش آن در رشته های مهندسی صنایع، مخابرات، کامپیوتر، مدیریت، اقتصاد، آمار و ریاضی، و نظایر اینها اهمیت زیادی داده می شود.

 اکنون در این پست ، کتاب نظریه صف مدرس یزدی به همراه حل المسائل را برای شما آماده کرده ایم که می توانید از لینک زیر به رایگان دریافت کنید.

دانلود کتاب

درباره نویسنده

محمدجعفر (عادل) بزرگ بشر

چون همیشه به حل مسئله و عارضه‌یابی علاقه داشته‌ام، عاشق ماجراجویی در دنیای فرایندی شدم. دلیل این انتخابم را در صحبت‌های آقای دمینگ می‌توان یافت که می‌گوید: 85 درصد مشکلات سازمان، نتیجه فرآیندها، ساختار و مکانیزم‌های کنترل است. گویا در این دنیا، چیزهای زیادی برای بهبود وجود دارد!
البته برحسب نیازم، برای رشد کسب و کارهایی که در آن بوده‌ام، دانش و تجربه خوبی در مارکتینگ نیز دارم :)

یک نظر

ارسال دیدگاه