جزوه آموزشی مطلب ویژه

دستورالعمل نحوه تدوین گزارش پیشرفت پروژه

پیشرفت

مهندسی صنایع//  دستورالعمل نحوه تدوین گزارش پیشرفت پروژه:

تهیه و تدوین گزارشات پیشرفت ماهیانه و مستندسازي وقایع پروژه بخشی از الزامات چرخه حیات هر پروژه بوده و اتخاذ تصمیمات مدیریتی و راهبري بهتر آن را تسهیل می نماید.

از سوي دیگر،تعریف پلات فرم مشترك ارائه گزارشات ادواري به تسریع استفاده از مندرجات آنها کمک نموده وسلامت تجزیه و تحلیل داده ها را در سطوح بالاتري از کیفیت تضمین می نماید. ضرورت استانداردسازي ساختار تهیه و تدوین گزارشات به طور اخص به هنگام مدیریت سبد پروژه ها خودنمائی خواهد کرد.
به همین منظور سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران با استفاده از تکنیک هاي گسترده مدیریت پروژه و استانداردهاي بین المللی مطرح، اقدام به تعریف ساختاري مشترك جهت تدوین و ارائه گزارشات ادواري پیشرفت پروژه ها نموده و امیدوار است که با همکاري مهندسین مشاور همکار بتواند، بهبود قابل ملاحظه اي را در فرایند مدیریت کلان مجموعه پروژه هاي خود ایجاد نماید.
بدیهی است دقت در رعایت ضوابط این دستورالعمل، ضمن تسریع در تحقق اهداف کلان برنامه ریزي سازمان موجب می گردد که مدارك حاصل از آن به شکلی قابل استفاده تر در اختیار متولیان امور مربوطه قرار گیرد.

در اینجا  نحوه‌ی تدوین گزارش ماهیانه پیشرفت پروژه آموزش داده شده است:

دانلود فایل

2 نظر

  • سرکار خانم مهندس
    بادرود خدمت جنابعالی و سپاسگزاری از ارایه مطالب ارزشمند و تحقیقاتی بدون هیچ گونه چشم داشتی بنده مسعود صالحی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایشsystem optimizationخیلی استفاده کردم از مطالبتون برای دانشجویان مقیم استانبول
    با سپاس

    • سلام. درود بر شما. خوشحالیم که از خدمات ما رضایت دارید و به دیگران هم معرفی می کنید.

ارسال دیدگاه