بخش نرم افزاری مطلب ویژه ویدیو

شبیه سازی فرآیند در نرم افزار ویژوال پارادایم

شبیه سازی فرآیند در ویژوال پارادایم

شبیه سازی فرآیند در ویژوال پارادایم

مهندسی صنایع// در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار نرم افزارهای متعددی در زمینه مدلسازی و طراحی فرآیند وجود دارد که نرم افزار ویژوال پارادایم یکی از قدرتمندترین این نرم افزارهاست.

شرکت Visual Paradigm International ارائه دهنده این ابزار می باشد که تاکنون برنده جوایز مختلفی در حوزه‌های توسعه نرم‌افزار شده است و توانسته است کاربران بسیار زیادی را در سرتاسر جهان در حوزه‌های مختلف نظیر مالی، مدل‌سازی فرآیند و … به سمت خود جلب نماید.

در این ویدیو قصد داریم از یکی دیگر از ویژگی های ویژوال پارادایم با عنوان شبیه سازی صحبت کنیم. این قابلیت به ما کمک می کند بعد از اینکه فرایندها را طراحی کردیم و می خواهیم وارد فاز بهبود فرایند شویم بتوانیم سناریوهای مختلف را شبیه سازی کنیم و از این طریق گزینه های بهبود را آنالیز کنیم. در نتیجه بدون اینکه در دنیای واقعی آن را اجرا کنیم که خود مستلزم صرف هزینه است آن را بررسی کنیم.

دانلود ویدیو

/bpmtraining

درباره نویسنده

محمدجعفر (عادل) بزرگ بشر

چون همیشه به حل مسئله و عارضه‌یابی علاقه داشته‌ام، عاشق ماجراجویی در دنیای فرایندی شدم. دلیل این انتخابم را در صحبت‌های آقای دمینگ می‌توان یافت که می‌گوید: 85 درصد مشکلات سازمان، نتیجه فرآیندها، ساختار و مکانیزم‌های کنترل است. گویا در این دنیا، چیزهای زیادی برای بهبود وجود دارد!
البته برحسب نیازم، برای رشد کسب و کارهایی که در آن بوده‌ام، دانش و تجربه خوبی در مارکتینگ نیز دارم :)

۲ نظر

ارسال دیدگاه