پروژه های دانشجویی جزوه آموزشی

دانلود رایگان پاورپوینت مدیریت مالی ۱

پاورپوینت مدیریت مالی ۱

پاورپوینت مدیریت مالی ۱

هدف اصلی مدیریت مالی، بکارگیری مهارتهائی است که با استفاده از آن مهارتها هدف اصلی بنگاههای اقتصادی، که همانا حداکثر کردن ثروت صاحبان بنگاه است، محقق گردد.

مدیریت مالی یعنی استفاده از مفاهیم و اصول اقتصادی به منظور حل مسائل اقتصادی. هدف از مدیریت مالی مجموعه وظایف و مسئولیت هایی است که باعث می شود ثروت سهامداران به حداکثر برسد. مدیریت مالی در واقع همان اقتصاد کاربردی است. مدیریت مالی قوی موجب می شود کسب درآمد سازمان به حداکثر برسد.

بیشتر شرکت‌ها، سازمان‌ها و آژانس‌های دولتی از یک یا چند مدیر مالی استفاده می‌کنند. آن‌ها برفعالیت‌های سرمایه‌گذاری مستقیم، اظهارنامه‌های مالی و گزارش‌ها نظارت می‌کنند، استراتژی‌های مدیریت نقدینگی را توسعه می‌دهند و با برنامه‌ریزی و اجرای اهداف بلند مدت شرکت درگیر هستند.

مدیران مالی مسئول نظارت بر بودجه شرکت هستند تا تضمین کنند که به اهداف مالی خود برسد. همچنین نظارت بر سرمایه‌گذاری، مدیریت ریسک، نظارت بر عملیات‌های مدیریت پول , افزایش سرمایه ، و … از دیگر وظایف آن ها می باشد.

درباره نویسنده

محمدجعفر (عادل) بزرگ بشر

مسلط به نرم افزار msp و تدریس آن - همچنین مسلط به نرم افزار های: minitab - Primavera P6 - مهارت های هفت گانه ICDL - فتوشاپ - دارای مدرک شبکه و iso 9001:2008 TUV آلمان - سخنرانی آسانسوری- مدیریت ارتباط با مشتری - متقاعد سازی - مسلط به مباحث مدیریت فرآیند کسب و کار BPM- کار با زبان مدلسازی استاندارد BPMN

ارسال دیدگاه