بخش نرم افزاری ویدیو

ویدیوهای آموزشی کار با نرم افزار SPSS – رایگان

آموزش نرم افزار SPSS

آموزش نرم افزار SPSS

 IBM SPSS Statisticsنرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. SPSSمخفف عبارت  Sciences Statistical Package for the Social به معنی بسته آماری برای علوم اجتماعی می باشد. پس از خریداری شدن شرکت سازنده این نرم افزار توسط IBM در ۲۸ جولای ۲۰۰۹ این نرم افزار با نام PASW که مخفف  Predictive Analytics SoftWare است منتشر شد. اما در نسخه ۱۹ دوباره نام  SPSS Statistics را اختیار کرد.

 SPSSاز جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه ‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و … به کار می‌ رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند. 

این آموزش ها با استفاده از جزوه جناب آقای دکتر علی اکبر مجدی – استاد دانشگاه فردوسی مشهد – تهیه شده است. در این آموزش ها میتوانید مهارت کار با نرم افزار SPSS را جهت تحلیل داده های آماری برای تهیه پایان نامه های خود فرا بگیرید.

آموزش کار با نرم افزار SPSS -قسمت ۱

آموزش کار با نرم افزار SPSS -قسمت ۲

 

آموزش کار با نرم افزار SPSS -قسمت ۳

 

آموزش کار با نرم افزار SPSS -قسمت ۴

 

آموزش کار با نرم افزار SPSS -قسمت ۵

 

آموزش کار با نرم افزار SPSS -قسمت ۶

 

آموزش کار با نرم افزار SPSS -قسمت ۷

 
/مدرس: مرتضی دانش
*در بخش نظرات همراه ما باشید*

درباره نویسنده

محمدجعفر (عادل) بزرگ بشر

مسلط به نرم افزار msp و تدریس آن - همچنین مسلط به نرم افزار های: minitab - Primavera P6 - مهارت های هفت گانه ICDL - فتوشاپ - دارای مدرک شبکه و iso 9001:2008 TUV آلمان - سخنرانی آسانسوری- مدیریت ارتباط با مشتری - متقاعد سازی - مسلط به مباحث مدیریت فرآیند کسب و کار BPM- کار با زبان مدلسازی استاندارد BPMN

ارسال دیدگاه