بخش نرم افزاری ویدیو

تفسیر شبیه سازی فرآیند bpmn در visual paradigm [ویدیو]

شبیه سازی فرآیند در visual paradigm

شبیه سازی فرآیند در visual paradigm

با استفاده از نرم افزار visual paradigm می توانید مجموعه ابزار مدل‌سازی فرآیندهای کسب و کار (BPMN) را در آن شبیه سازی نمایید و ایده‌های فرآیند کسب و کار را با استفاده از نمودار فرآیند کسب و کار به اشتراک بگذارید.

 فهمیدن اینکه یک کسب و کار چطور انجام می‌شود، اولین و مهم‌ترین قدم در ارتقای فرآیند کسب و کار است. مدل فرآیند کسب و کار و نمادسازی آن (BPMN) نمایشی گرافیکی ازجریان کاری کسب و کار را به صورتی ساده و قابل فهم در اختیار قرار می‌دهد تا گسترش و فهم ساختار کسب وکار آسان شود.

* این ویدئو برای افرادی مناسب است که به شبیه سازی فرآیندها با زبان مدلسازی BPMN2 در این نرم افزار مسلط هستند و میخواهند بدانند معنی و تفسیر گزارش های شبیه ساز فرآیندهای BPMN چیست. 

موضوع فیلم آموزشی:

تفسیر شبیه سازی فرآیند bpmn در visual paradigm (مدت ویدیو: ۱۵دقیقه و ۳۰ثانیه)

/مدرس: مهدی جلالی

درباره نویسنده

محمدجعفر (عادل) بزرگ بشر

مسلط به نرم افزار msp و تدریس آن - همچنین مسلط به نرم افزار های: minitab - Primavera P6 - مهارت های هفت گانه ICDL - فتوشاپ - دارای مدرک شبکه و iso 9001:2008 TUV آلمان - سخنرانی آسانسوری- مدیریت ارتباط با مشتری - متقاعد سازی - مسلط به مباحث مدیریت فرآیند کسب و کار BPM- کار با زبان مدلسازی استاندارد BPMN

یک نظر

  • با سلام ویدیویی که دمورد تحلیل نمدارهای حاصل از شبیه سازی در مدیریت فرآیندها گذاشتید خیلی خیلی بی کیفیت در نمایش و بی محتوا در آموزش هست ایشون نمودار خوانی کرده فقط به جای تحلیل و آنالیز

ارسال دیدگاه