بخش نرم افزاری

دانلود نرم افزار Visual Paradigm نسخه ۱۲

نرم‌افزار ویژوال پارادایم

نرم‌افزار ویژوال پارادایم

توضیحات

نرم‌افزار ویژوال پارادایم (Visual Paradigm) برنامه‌ی حرفه‌ای و شاید بهترین ابزار برای طراحی و رسم اشکال UMLهای مختلف است، تهیه‌ی گزارشات و تولید کد نیز از دیگر قابلیتهای این نرم‌افزار می باشد.

 

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار ویژوال پارادایم Visual Paradigm :

ابزار مد‌ل‌سازی کسب و کار:

با استفاده از چارت‌ سازمانی، ساختار تیم/شرکت خود را توضیح دهید. نمایش جریان داده‌ها با استفاده از نمودار جریان داده‌ها (DFD). با استفاده از چارت سازمانی، اشخاص، مشاغل، جایگاه‌ها، ارتباطات درون سازمانی و عنوان و رتبه شان را برای تیم/سازمان خود ترسیم کنید. شعب مختلف را مشخص کرده، نمودار جریان کاری (DFD) را رسم کنید، به هرکدام از پروسه‌های DFD شناسه مجزا بدهید، جزئیات وظایف را با استفاده از نمودار نقشه‌ی فرآیندها، به طور دقیق و جزئی طراحی کنید، با امکان استفاده بهینه از ماوس، دیاگرام‌های حرفه‌ای و پیچیده را به آسانی ترسیم کنید، داده‌های مورد استفاده برای رسم ERP تهیه کنید، چارت‌های ماتریسی پیچیده برای بیان تمام جزئیات سازمانتان بسازید و…

مجموعه ابزار مدل‌سازی فرآیندهای کسب و کار (BPMN):

جریان کاری را شبیه سازی کنید. ایده‌های فرآیند کسب و کار را با استفاده از نمودار فرآیند کسب و کار به اشتراک بگذارید. فهمیدن اینکه یک کسب و کار چطور انجام می‌شود، اولین و مهم‌ترین قدم در ارتقای فرآیند کسب و کار است. مدل فرآیند کسب و کار و نمادسازی آن (BPMN) نمایشی گرافیکی ازجریان کاری کسب و کار را به صورتی ساده و قابل فهم در اختیار قرار می‌دهد تا گسترش و فهم ساختار کسب وکار آسان شود.

ابزار واژه نامه پروژه:

یک اصطلاح به همراه تفسیرش را اضافه کنید تا پس از آن هر کس به آن اصطلاح مراجعه کرد، معنی و تفسیرش را مشاهده کند.
داشتن یک لغتنامه که بین کاربران و توسعه دهندگان کسب و کار هماهنگی ایجاد کند باعث می‌شود از کج‌فهمی‌ها و انتظارات بی مورد جلوگیری شود. این ابزار برای جمع آوری و تعریف اصطلاحات پروژه به کار می‌رود. نشانه گذاری، دسته بندی و… از امکانات این سیستم است.

مجموعه ابزارهای UML و SysML:

برای طراحی نرم‌افزارهای شی گرا با استفاده از زبان مدل‌سازی یکپارچه (UML) و مستندسازی، شبیه سازی و… جنبه های مختلف نرم‌افزار به کار می‌رود. با این ابزار امکان رسم Use case diagram ،Class diagram ،Sequence diagram ،Communication diagram ،State machine diagram ،Component diagram ،Deployment diagram ،Object diagram ،Timing diagram و… را دارید.

مجموعه ابزار مدل‌سازی حرفه‌ای: 

برای طراحی مدلی بزرگ با استفاده از اجزای کوچکتر و امکان انجام تغییرات آسان‌تر به کار می‌رود.

ابزار معماری حرفه‌ای:

تعریف ساختار شرکت با استفاده از زبان‌ مدل سازیی ArchiMate ،Zachman Framework و ابزار BMM

مدل‌سازی SoaML: 

توضیح سرویس‌های موجود و مورد نیاز با استفاده از زبان مدل‌سازی ساختارگرا (SoaML) بوده و شامل نمودار سرویس رابط، نمودار سرویس تماس و… می‌باشد.

مجموعه ابزار طراحی پایگاه‌داده (ERD):

با استفاده از ERD، پایگاه داده و انواع ارتباطاتش را به صورت بصری طراحی کنید.

مهندسی کد:

با استفاده از این امکان، اط طریق مدل‌های کلاس UML، کد تولید کنید.

 

– امکانات سنجی با استفاده از UeXceler

– مشخص کردن جزئیات نیازمندی‌ها

– ایجاد تغییرات دقیق با تحلیل اثر

– ابزار گزارش‌گیری

– مدل‌سازی اشتراکی

– ابزار شبیه‌سازی فرآیند

– مدیریت وظایف

و…

راهنمای نصب

نسخه Community رایگان است و نیازی به رجیستر ندارد. کرک نسخه های قبلی همه از کار افتاده است.

لینک دانلود

دانلود Visual_Paradigm_for_UML_12.0_Standard_Edition_x86

دانلود Visual_Paradigm_for_UML_12.0_Standard_Edition_x64

گذرواژه فایل:  www.downloadly.ir

 

دانلود جدیدترین نسخه CE نرم افزار Visual Paradigm

درباره نویسنده

محمدجعفر (عادل) بزرگ بشر

مسلط به نرم افزار msp و تدریس آن - همچنین مسلط به نرم افزار های: minitab - Primavera P6 - مهارت های هفت گانه ICDL - فتوشاپ - دارای مدرک شبکه و iso 9001:2008 TUV آلمان - سخنرانی آسانسوری- مدیریت ارتباط با مشتری - متقاعد سازی - مسلط به مباحث مدیریت فرآیند کسب و کار BPM- کار با زبان مدلسازی استاندارد BPMN

ارسال دیدگاه