بخش نرم افزاری

آموزش نرم افزار P6

آموزش نرم افزار P6

آموزش نرم افزار P6

نرم‌افزار Primavera P6 Professional Project Management که به اختصار Primavera P6نامیده می شود، به صورت جامع بر کار سازمان‌های پروژه مدار به منظور مدیریت چرخه کامل پروژه‌ها و پورتفولیوها که دربرگیرنده همه پروژه‌های کوچک و بزرگ سازمان است تمرکز دارد.

پروژه‌هایی که تاکنون با محصولات خانواده پریماورا مدیریت و کنترل شده‌اند رقمی بالغ بر ۶ تریلوین دلار برآورد می‌شوند. شرکت‌ها به راهکارمدیریت پروژه پریماورا رو می‌آورند تا آنها را کمک نماید تصمیمات بهتری برای مدیریت پورتفولیوها اتخاذ نمایند، ریسک‌ها و فرصت‌های مرتبط با پروژه‌ها را ارزیابی کنند و مشخص نمایند آیا منابع کافی با مهارت‌های لازم را جهت انجام کار در اختیار دارند یا خیر.

این راهکارهای در نوع خود بینظیر توانایی‌های لازم برای کنترل و اجرای پروژه‌ها را جهت تکمیل موفقیت‌آمیز پروژه‌ها در زمان تعیین شده، طبق بودجه معین و مطابق کیفیت تعیین شده را مهیا می‌سازند.

نرم افزار Primavera P6 دقیقا همان ابزاری را که طراحان و برنامه ریزان صنعتی نیاز دارند یعنی کنترل جامع و یکپارچه بر کل پروسه طراحی تا اجرای پروژه را در اختیارشان قرار می دهد.

این برنامه به منظور مدیریت و بررسی پروژه های بزرگ، پیچیده و چندین کاربره طراحی شده است و می تواند همزمان بیش از ۱۰۰ هزار فعالیت را کنترل کند. در ضمن پریماورا محدودیتی در تعداد برنامه های هدف و منابع تعریف شده ندارد.

دانلود آموزش

درباره نویسنده

محمدجعفر (عادل) بزرگ بشر

مسلط به نرم افزار msp و تدریس آن - همچنین مسلط به نرم افزار های: minitab - Primavera P6 - مهارت های هفت گانه ICDL - فتوشاپ - دارای مدرک شبکه و iso 9001:2008 TUV آلمان - سخنرانی آسانسوری- مدیریت ارتباط با مشتری - متقاعد سازی - مسلط به مباحث مدیریت فرآیند کسب و کار BPM- کار با زبان مدلسازی استاندارد BPMN

یک نظر

  • سلام ،آیا کلاسهای آموزشی حضوری دارین ؟ آموزش برنامه های p6و msp و …. مهندسی عمران ؟؟ اگه هست مدت زمان و هزینه رو میشه بفرمایین ،مرسی

ارسال دیدگاه